Produkty pro amoxicilin bez lékařského předpisu (5)

Kyselina askorbová (Vitamin C/E300)

Kyselina askorbová (Vitamin C/E300)

Vitamín C (také nazývaný kyselina askorbová nebo kyselina L-askorbová) je zodpovědný za mnoho metabolických procesů v těle. Podílí se na metabolismu sacharidů, bílkovin a tuků, stejně jako na syntéze hemoglobinu, erytrocytů a některých hormonů. Vitamín C existuje v oxidační nebo redukované formě jako kyselina L-askorbová. Je velmi citlivý na destrukci, především kvůli světlu a teplu.
Chlorid a hydrochlorid akriflavinu

Chlorid a hydrochlorid akriflavinu

Akriflavin je topický antiseptik. Používá se ve veterinární medicíně k léčbě houbových infekcí u akvarijních ryb. Akriflavin se také používá v biochemii k označování fluorescenčně vysokomolekulární RNA. BHM Chemicals je dodavatelem 2 typů produktů Akriflavin: Akriflavinium Chlorid Ph. Eur. a Akriflavin Hydrochlorid v souladu se specifikacemi BPC1963. Obě kvality jsou vhodné pro použití ve veterinárních přípravcích. Minimální objednávkové množství: 10 kg
Kyselina askorbová (Vitamin C/E300)

Kyselina askorbová (Vitamin C/E300)

Vitamin C (také známý jako kyselina askorbová nebo kyselina L-askorbová) je zodpovědný za mnoho metabolických procesů v těle. Podílí se na metabolismu sacharidů, bílkovin a tuků, stejně jako na syntéze hemoglobinu, erytrocytů a některých hormonů. Vitamin C existuje ve formě oxidované nebo redukované jako kyselina L-askorbová. Je velmi náchylný k destrukci, především kvůli světlu a teplu.
Kyselina citronová

Kyselina citronová

Kyselina citronová se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech, ale může být také vyráběna. Průmyslová kyselina citronová se vyrábí převážně fermentací nebo chemickou reakcí. Poslední metoda se používá přibližně v 90 % světové produkce a spočívá v fermentaci pomocí enzymů a kmenů mikroorganismů, nejčastěji Aspergillus niger. Kyselina citronová má schopnost stabilizovat emulze a zabraňuje oddělování tuku. Konečný produkt je dostupný ve formě prášku nebo granulátu jako bezvodá kyselina citronová.
Kyselina citronová

Kyselina citronová

Kyselina citronová se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech, ale lze ji také vyrábět. Průmyslová kyselina citronová se vyrábí převážně fermentací nebo chemickou reakcí. Tento druhý způsob se používá přibližně v 90 % světové produkce a zahrnuje fermentaci s enzymy a mikrobiálními kmeny, nejčastěji Aspergillus niger. Kyselina citronová má schopnost pomáhat stabilizovat emulze a zabraňuje oddělování tuků. Konečný produkt je dostupný ve formě prášku nebo granulátu jako anhydrovaná kyselina citronová.